درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. صفحات نمونه
  4. chevron_right
  5. درباره ما

افتتاح شرکت

شرکت دارویی آبادیس دارو آژند در سال 1395 به ثبت رسیده و پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع رسمی کشور فعالیت رسمی خود را از سال1396 آغاز کرد.و با شروع دو محصول کاف فری و گارد فری شروع به کار کرد.

شروع کار

شروع کار آبادیس از سال 96 به پشتوانه الطاف الهی و با همیاری کارکنان صادق و پرتلاش شرکت روند ارتقاء سطح سلامت جامعه، ارتقا سهم بازار، ارتقا سطح کیفیت خدمات ارائه شونده به مشتریان کماکان ادامه یابد و در سال های پیش رو نیز شاهد بالندگی و موفقیت روزافزون شرکت پخش سبزدارو سپاهان از یک سو و خدمت رسانی بیشتر به هموطنان عزیزمان از سوی دیگر باشیم.

اهداف و چشم انداز

امید آن است که به پشتوانه الطاف الهی و با همیاری کارکنان صادق و پرتلاش شرکت روند ارتقاء سطح سلامت جامعه، ارتقا سهم بازار، ارتقا سطح کیفیت خدمات ارائه شونده به مشتریان کماکان ادامه یابد و در سال های پیش رو نیز شاهد بالندگی و موفقیت روزافزون شرکت دارو سازی آبادیس دارو آژند از یک سو و خدمت رسانی بیشتر به هموطنان عزیزمان از سوی دیگر باشیم.
این شرکت همچنین در نظر دارد در طی یک سال آینده بخش عصاره گیری گیاهان دارویی خود را افتتاح کند.

GMP

آبادیس دارو در تلاش راه اندازی خط تولید جدید و دارا بودن تمام استاندارد های GMP در جنوب کشور (فارس) را دارد

احداث

طرح‌نما یا لورم ایپسوم به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.معمولاً طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموماً نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

درباره عصاره گیری

عصاره یکی از اشکال دارویی است که به صورت خوراکی مصرف می شود و به سه شکل جامد، نیمه جامد و مایع وجود دارد. عصاره ها که به کمک حلال مناسب طی عملیات ماستراسیون ، پرکولاسیون و یا عملیات مناسب دیگر تهیه می شوند ، یا خودشان به تنهایی به عنوان دارو مصرف می شوند و یا اینکه بخشی از یک دارو را تشکیل می دهند. به طور کلی تهیه عصاره مبنی بر استخراج مواد موثره و فعال به وسیله یک حلال مناسب می باشد. حلال ها معمولاً عبارتند از الکل اتیلیک با درجه های الکلی مختلف، آب و اتر و مخلوطی از آنها ، اتیلن در کلراید و در کلرو اتیل اترودی ایزوپروپیل اتر می باشند. برتری این ترکیبات به سایر حلالها این است که سبب تغییر و تجزیه شیمیایی ظروف فلزی نمی شوند و همچنین در برابر اکسیداسیون و هیدرولیز مقاومند.

عصاره های مورد استفاده در فرآورده های آرایشی –  بهداشتی باید ویژگیهای خاصی داشته باشند که کمی متفاوت از عصاره هایی است که در داروسازی استفاده می شوند . پروپیلن گلایکول یا بوتیلن گلایکول به طور وسیعی در فرآورده های آرایشی استفاده می شوند. اگر چه ارتباط واضحی بین میزان گیاه به کار رفته و غلظت مواد فعال موجود در عصاره نهایی وجود دارد با اینحال شرایط استخراج نقش مهمی را در کیفیت عصاره نهایی دارد.

با استفاده از الکل ، پروپیلن گلایکول، بوتیلن گلایکول، آب یا مخلوط این حلالها می توان مواد محلول در آبی مانند اجزای بیوفنلی، تانن ها و تیامین ها، ترپن ها و آمینو اسیدها را استخراج کرد و با حلالهای روغنی، کاروتنوئیدها و اسیدهای چرب ضروری و … قابل استخراج هستند.  به عنوان یک قانون  کلی میزان عصاره به کار رفته در فرآورده های آرایشی مورد استفاده در سطح پوست نباید از 1 % تجاوز نماید. 1

فهرست
Open chat
1
از طریق WhatsApp با ما درتماس باشید
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
و یا میتوانید با شماره 09120899975 و 02128429975 تماس بگیرید.
باتشکر
Powered by